16 Kasım 2015 Pazartesi

Cicideko Kendin Yap (DIY) : Çam Kozalağından Cüce Süs Yapılışı Youtube'ta Yayında/ Pine Cone Gnome Ornament Tutorail at Cicideko Craft Channel


Ocak ayı yaklaşması sebebi ile Ceyda'nın doğumgünü hazırlıklarına başladım. :) Bu seneki doğumgünü temamız Pamuk Prenses.Geçen sene çok uygun fiyata bir pamuk prenses elbisesi almıştık. Elbise hazır olunca temamız da belli oldu. İnternetten almam gereken şeyleri genelde kasım ayında bitiriyorum. Malum gecikmeler olabiliyor. Hele ki Çin'den geliyorsa bunların bir kısmı duruma göre iki aylık bir sürede gelebiliyor. Kimi süsleri de tabii ki kendim yapıyorum. Pamuk Prenses olunca cüceleri de olmadan olmaz. İnternetteki örneklerden beğendiğim bir tanesini yaptım. 
Çam kozalaklarından yapılan cüceler çok hoşuma gitti.Şansıma minik çam kozalakları buldum. Kafa ve de sakal bölümlerini yün keçeden, şapkayı ise keçe kumaşından yaptım. Kolay bir çalışma. Sizler için bir de videosunu çektim tabii. :)) 

While january month is coming closer, I have started my daughter's birthday preparations. :) This year party theme is Snow White and The Seven Dwarfs.Last year I bought a Snow White dress at a very low price so this year party theme show up easily. I am buying the things at the internet early so any delay at the shipping doesn't make any problem especially from China. I also make the other ornaments by myself.
I have searched the internet for the party ornaments and found the pine cone gnomes. I really liked them.I found small pine cones at the park luckily. I made the head and beard using wool felt. I used felt fabric for the hat. This is an easy project and made a video tutorial for you. :))
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Paylaş