12 Şubat 2016 Cuma

Cicideko Kendin Yap (DIY) : Kalp Şeker Torbası Yapılışı / Heart Treat Bag Tutorial


Sevgililer günü yaklaşıyor ve yine o malum tartışmalar yaşanıyor. Yeni aşıklar pek bir hevesli, evli çiftler pek bir sıkıntılı... Gerekli mi gereksiz mi diye polimik yapmak istemiyorum. 
Sadece insanların duygularını söylemesinden ve göstermesinden yana biri olarak sevgililer günü bahanesiyle senede bir de olsa sevdiklerine birşeyler yapanlar bana abes gelmiyor. 
Dünyada o kadar kötü olaylar görüyoruz ki bir kaç günlüğüne kalplere boğulmuşuz ne olacak diye düşünüyorum. Sevdiğimiz komşunun kapısına bir menekşe bıraksak, iş yerinde arkadaşımızın masasına sabah bir kurabiye koysak, sevdiklerimiz ile bir araya gelip güzel bir sofrada yemek yesek....
Bu saydıklarıma da kimse hayır demez sanırım. :) 
Bugünün bahanesi ile de size sevgilerimi gönderiyorum ve sevgililer günü enerjisi ve ruhu sarsın sizi  diyorum. Öptüm !By the Valentine's Day is coming , the same polemic is all around. The new lovers are very excited but the married ones are a bit stressful. I don't want to make polemic about this subject.
I am line up with people saying and showing their feelings and if the valentine's day makes it happens, I can welcome it warmly.There are so many bad events happening in the world, a couple of days the people feel with love is not so bad for me. 
Being together with the people you like at a delicious meal, making a surprise by putting cookies to your business friend's desk at the office in that morning or giving a flower to your neighbor.  I think nobody says "no" to all of these. :)

I want to send my best wishes! Let the Valentine's day surrounds you... 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Paylaş