10 Mart 2013 Pazar

Mavi ve Kırmızı Renkli Mutfaklar

Bu aralar bende yine dekorasyon kıpırtıları başladı.Sanırım aşırı pinterest' e bakmaktan oluyor. :) Bu da yeni hastalığım. Pinterest'e uzun zaman önce üye olmuştum ama pek de girip inceleme yapmıyordum. Sonra aradığım görseller hep pinterest' ten çıkmaya başlayınca ayağım alıştı. :) Şimdi bir görsel arayacağım zaman ilk baktığım yer orası oluyor. Tabii öyle bakıp da çıkılmıyor. Hele bir de koltukta uzanıp bakmaya başlamışsam, artık telefonun şarjı bitene kadar bakıyorum da bakıyorum.
En çok da mutfaklara dalmış durumdayım. Cath Kidson adında bir markanın ürünlerine pinterest 'te rastladım.Çok güzeller. Mavi ve kırmızı renklerde gül, puantiye, çizgili desenlerde çok güzel dizaynları var. Onların ürünlerini gördükten sonra bende bir mavi - kırmızı mutfak hastalığı başladı. :) Pinterest'te incelemeye aldığım Kitchen Cuteness panosundan bir kaç fotoğrafı koydum.4 yorum:

 1. ama ben bunlara bayıldım bitttim yaaaaa

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet ya insanın içi gidiyor. Ben de istiyorum dedirtiyor valla. :))

   Sil
 2. bende bayıldım mutfağım kırmızı beyaz olmasına rağmen maviylede harikalar hatta çok beğendim için gitti teşekkür ederiz.

  YanıtlaSil

Paylaş