3 Mart 2016 Perşembe

Cicideko Kendin Yap (DIY): Nakışlı Kalp Kitap Ayracı Yapılışı / Embroidered Heart Bookmark TutorialYapılışı basit ve de kitap okurken seveceğiniz bir kitap ayracı ! :)) Geçtiğimiz günlerde mıknatıslı ayraçlardan almıştım ama bu da değişik bir tane oldu. Bu aralar haftada bir kitap okuyorum. Kitap okuyunca da kitap ayraçlarına merak saldım. Mıknatıs ayraçlar çok güzel. Aldıkça alıyorum :))
Her zaman yazmışımdır ama bir sürü önce kitap okumayı bırakmıştım. Çocuk gelişimi üzerine kitap okumaya devam ediyordum sadece. Sanırım internette bir şeyleri okumak daha çok zamanımı alıyordu. 
Bu sene yapılacaklar listesinde her haftaya bir kitap maddesi vardı. Şimdilik iyi gidiyorum. Akşamları saat 9:00 dan sonra kitap okumaya vakit ayırıyorum. Çok güzel ve de huzurlu bir vakit geçirmiş oluyorum. Şimdilik güzel gidiyor, alıştım sanırım :))

This is a so simple and easy bookmark! I have bought some magnet bookmarks last week, but this is a soft one and handmade! This year I made a goal for myself to read a book in a week.I have been a good writer since my teenage. I was writing diary, journals, blog. But for a while I was reading on the internet and wasn't buying books. 

Nowadays after 9:00 pm I am reading  and this is a resting and happy time for me ! :))

2 yorum:

  1. Çok güzel olmuş gerçekten , bunu yapacağım şekilleri değiştirebilirizde bir sürü çok :)) tebriklerrr

    YanıtlaSil
  2. Cok hos güle güle kullanin.

    YanıtlaSil

Paylaş