24 Ocak 2012 Salı

1 Yaş

Oh çok şükür 1 yaşına girdik! Ey 1 yaş senden çok beklentim var. :)

Doğumgünü hazırlıklarına 1.5 ay önce başlayıp yine son 1 hafta içinde sıkışıp ancak bitirebildim.İstediğim gibi olmasa da görenlerin yine de hoşuna gitti.Halbuki bu yaptıklarım sadece düşündüğüm şeylerin üçte biri oluyor.Neyse Allah nasip ederse ileriki senelerde istediğim gibi yapabilirim.

Doğumgünü temasını papatya ve kelebek üzerine kurdum.Evdeki malzemeler ile yapılabilecek tema bu idi.Kırtasiyeye bile zar zor gidebildiğim için evdeki malzemelerim çok kıymetliler.Arta kalan minik parçaları bile saklıyorum. :)

İnternette yapılan doğumgünü kutlamalarında genelde bir stant yapıldığını gördüm.Bende salondaki konsolumuzu bir stant gibi hazırlayıp, süsleri orada gruplaştırdım.Hem fotoğraflarda  da güzel bir fon oluşturdu.

Aşağıda görüldüğü gibi işte süs standımız. :)
Mudo'nun internet mağazısında indirimde görüp beğendiğim 70 cm lik düz vazolardan geçen sene  almıştım.Onları fotoğrafları segilerken kullandım.Marketten 1.5 TL ye aldığım vileda sopalarını kurdela ile kapladım. Ceyda'nın 1.aydan 12.aya kadarki fotoğraflarını kurdelaya tuhafiyeden aldığım minik mandallar ile astım.Bu güzel bir fikir.İnternette görmüştüm.Biz bile şöyle bakınca bir sene nasıl da geçmiş dedik. :)
Masadan görünüm :)

Papatyaları şekilli delgeçler ile yaptım.Kelebekleri ise kurabiye kalıbını kullanarak yaptım.Papatyalara yaprak olması maksadı ile açık şekil kurdela bağladım.Fazla açık yeşil olunca görünmez yaprak yapmış oldum. :)


Pasta standınının kenarına ise pileli tül sutaşı geçirdim.


Bu standımızın dışında başka bir yeri süsleyemedim. Önceki gördüğünüz ip süslerini perdelere taktım.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Paylaş